OGŁOSZENIA DLA UCZNIÓW

Ogłoszenia 28.01.2022

Ogłoszenia z dnia 28 stycznia Roku Pańskiego 2022

  Wszystkim uczniom klasy V C zalecam, aby w ramach powtórzenia do przyszłego sprawdzianu z pierwszych cywilizacji starożytnych wykonali nieduży test internetowy. Jest on dostępny po kliknięciu słowa test.

  Uczniowie z klas, z którymi przerabiałem na ostatnich kilku lekcjach Wiedzy O Społeczeństwie wybrane zagadnienia związane z państwami europejskimi mogą powtórzyć poznane na zajęciach wiadomości wykonując zadania dostępne pod znanym adresem.

Ogłoszenia 24.01.2022

Ogłoszenia z dnia 24 stycznia Roku Pańskiego 2022

   Łobuzy, które wysmarowały mój plakat Biblioteki Uniwersyteckiej (popularnie zwanej BUŁĄ) w sali nr 8 klarowanym masłem są proszone o niezwłoczne zgłoszenie się do mnie po lekcjach w najbliższy piątek (28 stycznia b.r.). Niezastosowanie się do niniejszej prośby będzie skutkowało obniżeniem oceny z zachowania. Wiem bowiem w sposób doskonały kto dokonał wymienionego zmaślanego, muszę przyznać, procederu!

    Informuję, że osoby zainteresowane dziejami symbolu Państwa Polskiego mogą zaspokoić swoją potrzebę wiedzy zapoznając się z treściami zamieszczonymi na stronie http://orzelbialy.edu.pl/

    Jako uzupełnienie do ostatniej lekcji wychowawczej w IV F proponuję uczniom tejże klasy, a także wszystkim moim podopiecznym, aby obejrzeli prezentację mojego autorstwa nt. możliwości i zagrożeń technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. To bardzo poważna kwestia. Liczę, że koniec końców poruszy ona wielu z Was. Wspomniana prezentacja dostępna jest w serwisie moodle (proszę kliknąć).

    Wszystkich uczniów zainteresowanych historią zachęcam do przestudiowania mojego tekstu pt. Ustrój XIX w. Francji odczytywany na podstawie monet. Został on zamieszczony na podstronie o nazwie Wypowiedzi pisemne.